Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Security specialist

referenční číslo: 58077 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás a zajímáte se o nové trendy cyber bezpečnosti? Rozvoji řídících systémů a preventivní údržbě? Znáte dobře prostřední Siemens PCS 7? Pak jste správně! Pošlete nám životopis na pozici SECURITY SPECIALIST!

Náplň práce

  • Vedení dokumentace
  • Řízení průmyslové výroby
  • Koordinace IT a inženýrských projektů
  • Zavádění opatření
  • Prevence a rozvoj řídících systémů PCL
  • Servisní činnost ve spolupráci s externími firmami

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost norem a průmyslových předpisů
  • Zkušenosti s PID regulátory a řízením kontinuální výroby
  • Znalost systému Siemens PCS 7

Nabízíme

  • Stabilní nadnárodní společnost mimo automotive
  • Měsíční a roční bonusy
  • Profesní růst a školení
  • Možnost home office
  • Roční valorizace mezd
  • Týden dovolení navíc
  • Dotované stravování
  • Lokalitu Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Strojírenství