Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Šéf marketingu

referenční číslo: 57234 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Je marketing Vaší parketou? Víte, že nezahrnuje pouze atraktivní a kreativní agendu, ale i práci s čísly a různé analýzy? Baví Vás obojí a máte již i praxi v řízení marketingového týmu? Pokud odpovídáte ano a zároveň by Vás lákal zajímavý obor Real Estate, přijměte tuto výzvu a přihlaste se mi - barbora.sykorova@manpower.cz, tel. 727 807 686 Náplň práce: vedení týmu marketingu (5 lidí) zodpovědnost za budování naší značky (online i offline) vedení kampaní od nápadu po realizaci vč. definování KPI's a analýz výkonu spolupráce s externími dodavateli (PR agentury apod.) mediální komunikace tvorba budgetů s důrazem na efektivní využití reporting směrem k vedení společnosti

Požadujeme

VŠ vzdělání praxe v oboru vč. řízení týmu kreativní, ale i analytické myšlení znalost marketingových trendů a zájem o obor real estate pečlivost a důslednost skvělé komunikační a organizační schopnosti reprezentativní vystupování angličtina velmi vítána

Nabízíme

skvělé zázemí a plnou podporu vedení 5 týdnů dovolené sickdays Multisport kartu stravenkový paušál kompletní zaškolení a další vzdělávání moderní kanceláře a další odměny... Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis s fotografií přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations, Stavebnictví, projekce, architektura, Management