Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sekretářka generálního ředitele

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29562800775 | aktuálnost: 27.06.2024

TECNOCAP s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- přijímání hovorů, vyřizování vzkazů a korespondence
- řízení a zajišťování služebních cest (rezervace letenek, hotelů, aut, vyřizování víz atd.)
- udržování kontaktu s cestovními kancelářemi společnosti
- vedení diáře, sjednávání a organizování schůzek (sestavování programů a pořizování zápisů)
- setkávání se s klienty
- příprava zpráv
- archivace dokumentů
- stanovování priorit při práci
- zavádění nových postupů a administrativních systémů
- udržování kontaktů s příslušnými organizacemi
- zpracování účtů nebo výdajů
- správa kancelářských potřeb

Požadujeme:
- ANJ úroveň min. B2
- výborné písemné a ústní komunikační dovednosti
- bezúhonnost, profesionalita
- znalost MS Office na uživatelské úrovni
- reprezentativní, empatická a stabilní osobnost pro dlouhodobou spolupráci
- přístup k řešení problémů

Nabízíme:
- práci v nadnárodní firmě s dlouholetou tradicí
- stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu
- další vzdělávání, jazykové kurzy a školení
- pružnou pracovní dobu v závislosti na potřebách generálního ředitele pracoviště
- denní používání cizích jazyků
- dohodu na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování v naší jídelně (cena pro zaměstnance je 44,- Kč)
- 13. plat
- individuální měsíční prémie k základnímu platu + další benefity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 67, Střížovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita