Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior architekt-ka – HAP (Ideálně s autorizací)

referenční číslo: 2000295507 | aktuálnost: 01.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která má 25 let zkušenost s inovativní architekturou a ucelenými designovými koncepty, ve kterých estetika, funkčnost a ekonomika vzájemně nebojují, ale souzní, hledáme kandidáta na pozici SENIOR ARCHITEKT-KA – HAP (Ideálně s autorizací).

Náplň práce:

  • Navrhovat a tvořit moderní a udržitelné budovy, podílet se na jejich realizaci
  • Samostatně pracovat na svěřených úkolech tak, aby byl dodržen harmonogram projektu
  • Jednat s investorem/klientem i subdodavateli, řídit, motivovat a koordinovat projektový tým
  • Využívat sofistikované modelovací nástroje a další progresivní technologie
  • Účastnit se soutěží, realizovat své nápady a vize na projektech
  • Zdokonalovat se v Revitu a BIMu v rámci interní BIM/Revit akademie, ale i prací na konkrétních projektech
  • Předávat své zkušenosti mladším kolegům a plnit roli interního mentora
  • Spolupracovat s naším BIM specialistou při návrhu BIM řešení a dodržovat nastavený BIM standard

Požadujeme:

  • Tvořivost, schopnost přinášet neotřelé a zároveň realizovatelné koncepty
  • Umění zaujmout, přesvědčit, ale také sladit prosazování svých vlastních architektonických vizí s přáním klienta a najít řešení
  • Zkušenosti s navrhováním a řízením velkých projektů (pozemní stavby)
  • Schopnost samostatně a zodpovědně realizovat svěřené úkoly, plnit časový, technický i ekonomický harmonogram projektových prací, projekty autorizovat
  • Architekta zvyklého projekty vést a za výsledek plně odpovídat (architektonickou část), ideálně s autorizací nebo ochotou autorizaci co nejdříve získat
  • Schopnost používat aplikace Autodesk Revit (přeškolení z AutoCAD a/nebo ArchiCAD je možné)
  • Znalost dalších technických nástrojů výhodou
  • Znalost Aj výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Možnost učit se a růst, vést komplexní projekty
  • Otevření světa BIM, získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím směru
  • Možnost věci ovlivňovat a své nápady realizovat
  • Moderní technické zázemí, včetně SW, aplikací a 3D tisku
  • Přátelské a inspirativní prostředí
  • Firemní benefity
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, odměny
  • Lokalita Praha 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: architekt, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení