Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Expert Accounting & Tax - 75-80 tís.

referenční číslo: 56483 | aktuálnost: 30.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naš klient je mezinárodní maloobchodní řetězec s dlouhodobým majetkem po celé republice, velmi známá a oblíbená značka s pozitivní pověstí. Finanční oddělení je velmi stabilní a tvoří ho zkušení lidé, kteří hledají nového kolegu pro zajištění správného účetnictví pro společnost.
Správa a koordinace místních účetních činností Zajištění všech statutárních účetních záznamů Dozor nad účtovanými fakturami za dlouhodobý majetek a kontrola podpůrné dokumentace Dozor nad majetkem ve výstavbě a příprava dokumentace k aktivaci Podpora celého procesu inventarizace (od plánování inventur až po rozhodování o odepsání), včetně vývoje a implementace technického řešení pro inventarizaci majetku Dozor nad všemi transakcemi mezi společnostmi a souvisejícími SLA, MSA atd. Zajištění procesů řízení cestovních nákladů a implementace nezbytných změn podle potřeby Zajištění, že účetní operace jsou prováděny v časovém rámci a v nejlepší kvalitě Podpora finančních projektů a řízení procesů ve společnosti

Požadujeme

Požadavky: Min. 7 let praxe v oblasti účetnictví a daní Čeština - plynně Angličtina - plynně mluvená i psaná – nutnost! SAP - nutnost! Znalost účetních standardů a znalost IFRS! Znalost daňové legislativy v ČR

Nabízíme

2 dní home office 13 plat + ročný bonus Nemocenská dovolená 5 týdnů dovolené Stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví