Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior Key Account Specialist ve farmacii

referenční číslo: 54915 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme 2 nové členy našeho obchodního týmu ve známé farmaceutické společnosti! Jednoho pro Moravu a druhého pro region Čechy. Pokud máte angličtinu alespoň na úrovni B1 a máte již zkušenosti s prodejem ve farmaceutickém oboru, jste pro nás ten pravý! Rozumíte oblasti periferní léčby, periferní dermatologie a centrové léčbě? Pojďte se stát součástí našeho týmu! Lokalita: Praha, západní Čechy Brno a okolí, Olomouc
Dosahování prodejních cílů na přiděleném území prostřednictvím vysoce etického a zákaznicky orientovaného přístupu. Propagace přiděleného portfolia produktů - dobrá znalost chorobných stavů, terapeutických oblastí a produktů Realizace obchodních plánů pro dané území Úzká spolupráce s příslušnými vědeckými pracovníky v oblasti lékařství s cílem vhodně se zaměřit na potřeby zákazníků v oblasti lékařského vzdělávání Důkladné pochopení a vhled do hlavních principů rozpočtu zákazníka souvisejícího se zdravotní péčí a principů úhrady produktů

Požadujeme

Min. 3 roky praxe na pozici obchodního zástupce, KAM nebo KAS v oblasti farmacie. Zkušenosti v oblasti farmaceutického obchodu Čeština + angličtina (B1 a vyšší) Řidičský průkaz B Odvaha jednat/odpovědnost za řešení/výsledky Pozitivní přístup, osobní zodpovědnost, týmová spolupráce

Nabízíme

Stravenky v hodnotě 115 Kč na den (plně hrazené společností). 9 900 Kč/rok finanční příspěvek na sportovní/well-being aktivity 12 000 Kč/rok kafeterie (poukázky na kartu Flexi Pass) 3 000 Kč/rok příspěvek na zdravotní péči (poukázky na kartu Flexi Pass) 493 Kč/měsíc příspěvek na veřejnou dopravu až 6 000 Kč příspěvek na jazykové kurzy Možnost využití karty MultiSport 5 dní sick days 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup