Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior Project Controller

referenční číslo: 57232 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám Project Controllera pro globální společnost, která se zaměřuje na stavebnictví a developerské projekty. Současně je jedním z největších hráčů ve stavebním průmyslu a působí ve více než deseti zemích světa, včetně České republiky.
Controlling zaměřený na projekty a jejich rozpočty, pravidelné reportování výsledků, uzávěrka knih a forecastů - revize, harmonogram reportování a režijní náklady. Vaše odpovědnosti: Práce v souladu s interními postupy a hodnotami společnosti Odpovědnost za reportování (měsíční reportování prodaných bytů, čtvrtletní reportování – hodnocení projektů a předpovědi, kapitál v ohrožení a další KPIs, finanční reportování projektů) Uzávěrka knih - příprava dokumentů pro účetní oddělení (výpočet režijních nákladů projektů, prodejní a administrativní náklady) Revize skutečných / plánovaných nákladů a výnosů Účast na přípravě rozpočtů a forecastů Příprava, aktualizace a sledování rozpočtů projektů Spolupráce s developery, projektovými týmy a účetním oddělením, stejně jako s kontrolingem a reportováním centrály společnosti, externími a interními auditory Udržování a případné zlepšování automatizace stávajících reportovacích souborů (především na bázi Excelu) Budování vztahů s projektovými týmy, podpora projektových týmů v oblasti financí, nákladů a fakturace

Požadujeme

Alespoň 4+ roky zkušeností na pozici controllera Rodilý mluvčí češtiny (slovenštiny) + plynulá angličtina (pravidelná komunikace s polskou pobočkou) MS Excel - vysoká úroveň znalosti Znalost Oracle velká výhoda

Nabízíme

Atraktivní roční bonusy 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna Stravenky Příspěvek do Cafeterie Možnost čerpat Home Office 10x za měsíc Příspěvek na penzijní a životní pojištění Příspěvek na multisport kartu Vzdělávací kurzy a školení Zajištěný adaptační program Možnost kariérního posunu Slevy na firemní produkty Odměny za výročí Místo výkonu práce: Praha - Křižíkova
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví