Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seniorní Expert - Účetnictví a Daně s AJ- Ihned

referenční číslo: 56078 | aktuálnost: 04.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme odhodlaného Senior Experta v oblasti účetnictví a daní, který se připojí k našemu finančnímu týmu. Tato role je klíčová pro správu fixních aktiv, daňových úkolů a účetních procesů ve společnosti. Finanční oddělení Lokalita: Praha 4 Typ úvazku: Plný úvazek Plat: 70 000 - 80 000 CZK měsíčně + 20% roční bonus za výkonnost.
Řídit a koordinovat lokální účetní činnosti a zajišťovat vedení statutárních záznamů. Dozor nad zaúčtovanými fakturami pro fixní aktiva a kontrola podpůrné dokumentace. Dohled nad aktivy ve výstavbě a příprava dokumentace pro aktivaci. Zajištění řádného kontrolního procesu nad účetními záznamy SSC a podpora inventarizačního procesu. Řízení pojistných nároků a všech mezifiremních transakcí. Implementace procesů cestovního managementu a zajištění včasných účetních operací. Podpora finančních projektů a řízení procesů ve společnosti. Reporting: Zajištění kvality účetních a reportovacích dat. Komunikace s externími auditory a místními statistickými úřady. Příprava zpráv pro národní úřady a poskytování finančních informací zainteresovaným stranám.

Požadujeme

Minimálně 7 let praxe v oblasti účetnictví a daní, z toho alespoň 3 roky na manažerské pozici. Plynulá znalost češtiny a angličtiny. Znalost MS Office a SAP - musíte mít. Hluboké znalosti účetních standardů, IFRS a daňové legislativy v ČR.

Nabízíme

Výhody: 2 dní home office/týden. roční bonus 20% sick days, stravenky, pevné slevy, 5 týdnů dovolené Nástup: Ihned, vítáni jsou i kandidáti s výpovědní lhůtou.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 85 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví