Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Seřizovač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25591180783 | aktuálnost: 27.06.2024

DEL a.s.

*Seřizovač

Upřesňující informace

SŠ/VOŠ/VŠ technického směru, aktivní přístup, analytické a logické myšlení, schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu, zájem rozvíjet své dovednosti a aktivně je využívat v praxi, ochota cestovat po ČR, případně do zahraničí
Náplň práce: Oživení elektrického zařízení včetně kalibrace a nastavení senzoriky, měničů a dalších přístrojů. Spolupráce na vývoji o oživení programového vybavení řídících systémů. Uvádění zařízení do provozu. Servisní činnost a údržba zařízení. Komunikace se zákazníkem.
25 dnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění, pružná pracovní doba
První kontakt emailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné ochota cestovatPHP_EOL

Místo pracoviště: Strojírenská 2270/38, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

DEL a.s.