Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač CNC strojů - Olomouc

referenční číslo: 56185 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nastavení, řízení, seřizování CNC frézek a soustruhů. Provádění měření a analýza technického stavu strojů. Spolupráce se směnovým mistrem a technologem při řešení problémů. Čtení technické dokumentace a zadávání dat do řídícího systému CNC obráběcího stroje. Ovládání operačního systému např. HAAS Control, Siemens 840D, Fanuc, Fagor, HEIDENHAIN 530 a 640. Spolupráce s programátory CNC strojů.

Požadujeme

SOU strojírenství se zaměřením na CNC stroje. Znalost čtení technické výkresové dokumentace. Znalost technologických postupů třískového obrábění. Praxe na pozici CNC seřizovače strojírenské výroby. Znalost postupů technické kontroly a měření, práce s měřidly, mikrometry, kalibry apod. Technické myšlení, strojař srdcem i duší. Zručnost, přesnost, preciznost, ochotu učit se novým věcem, samostatnost i schopnost týmové práce.

Nabízíme

Zázemí stabilní rodinné společnosti a dlouhodobé zaměstnání. Silný a přátelský kolektiv. Kvalitní zaškolení a možnost profesního růstu. Docházkový benefit a systém mimořádných odměn. 5 týdnů dovolené. Individuální ohodnocení dle výkonu práce Občerstvení na pracovišti Firemní akce a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl