Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29443200745 | aktuálnost: 15.07.2024

SGP arsenal s.r.o.

Upřesňující informace

Do našeho výrobního týmu hledáme seřizovače pro seřizování vypěňovacích linek pro automobilový průmysl.

Náplň práce: seřizovač provádí seřízení strojního zařízení, zajišťuje stabilní výrobu, řeší výrobní vady na dílech pomocí korekcí parametrů. Podílí se na uvolnění,rozjezdu a ukončení výroby. Provádí základní údržbu strojů a forem a nástrojů.

Požadavky: SOU/SŠ, manuální zručnost,samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonost, řidičský průkaz sk.B
Znalost ovládání rototů ABB a technologie vstřikování plastů výhodou.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, ocenění zkušenností a schopnosti učit se nové věci.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na e-mail: nfo@sgparsenal.cz, popř. nás kontaktujte telefonicky na tel. č. 325 551 962 v době 8:00 až 15:00hod. Osobní jednání je možné pouze po předchozí telefonické či písemné domluvě.

Nástup možný ihned.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Poděbradova 1772, Lysá nad Labem, 28922

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity