Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29604220745 | aktuálnost: 28.06.2024

Rubex Czech, s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Dolní Podluží č.p. 501
407 55 Dolní Podluží

Náplň práce: Odpovědnost za svěřené pracovníky, zajištění operační údržby strojů a zařízení, zajištění procesu neustálého zlepšování na svěřeném výrobním úseku.

Požadujeme: minimálně výúční list v technickém oboru, pracovitost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, manuální zručnost, vyhláška 50/78 nebo řidič VZV výhodou, není však podmínkou. Zkušenosti s údržbou strojů vítány, nejsou však podmínkou.

Nabízíme: motivační bonusy věrnostní prémie

Kontakt: Tomáš Kyncl, tel. 412 379 234, 412 379 23 (volat mezi 10-15 hod.), e-mail: tomas@rubexczech.cz, osobní jednání: Areál společnosti Rubex mezi 10-15 ho

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 501, Dolní Podluží, 40755

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity