Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29612340712 | aktuálnost: 05.07.2024

ATEK s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: VAŠE ÚKOLY: nasazení, seřízení forem a nastavení technologických parametrů při rozjezdu forem, průběžná údržba forem, při ukončení výroby demontáž forem,průběžná údržba lisu dle plánů preventivní údržby, seřízení a nastavení montážních technologických pracovišť,zajištění rozjezdu výroby a schvalování prvních kusů ve výrobě, zajištění dokumentace a záznamů na technologickém pracovišti atd .
POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu (7,5 hod/směna), praxe se seřizováním vstřikovacích lisů velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, NÁBOROVÝ BONUS až 30 000,- Kč, dotované stravování, Cafetérie, možnost profesního růstu atd.
KONTAKT: telefonicky pondělí - pátek 6-16 hod

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC obsluha PCPHP_EOL

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svitavská 1599/66, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

ATEK s.r.o.