Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač, náborový bonus 30 000 Kč

referenční číslo: 58349 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy, která se zabývá výrobou lepenkových obalů hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač. Nástup přímo do kmene společnosti.
Nastavování a seřizování výrobních strojů a zařízení Provádění pravidelné údržby a oprav strojů Kontrola kvality výrobků a dodržování výrobních postupů Spolupráce s výrobním týmem na optimalizaci procesů

Požadujeme

Vzdělání technického směru (výuční list, SŠ) Praxe na obdobné pozici výhodou Znalost čtení technické dokumentace Manuální zručnost a technické myšlení Ochota pracovat ve směnném, případně nepřetržitém provozu

Nabízíme

Odpovídající měsíční mzdu dle vašich zkušeností Náborový příspěvek 30 000 Kč Měsíční prémie až do výše 23 % z vaší mzdy Čtvrtletní prémie Vánoční bonus 26 dnů dovolené Příspěvek na stravování ve firemní kantýně Cafeteria systém Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl