Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač - robotické svařování

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17427110793 | aktuálnost: 06.07.2024

KOKINETICS s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: SOU technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními
Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa a VZV průkaz
Podmínkou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce: seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale, provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace, zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště, zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu, zajišťuje výrobu dle výrobního plánu, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba, interní manipulace na své směně

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou, 39470

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy