Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač / seřizovačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29572640746 | aktuálnost: 27.06.2024

BATIST Medical Productions s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.

Co Vás čeká: obsluha stroje na výrobu jednorázových operačních roušek, programování a nastavování stroje.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: ovládání PC, základy programování.

Co vám můžeme nabídnout: 1.500 měsíčně do Cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, zajištění stravování na pracovišti - zdravá strava i běžné obědy, občerstvovací automaty.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC ovládání PC, základy programováníPHP_EOL

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nerudova 744, Červený Kostelec, 54941

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený