Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovači

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29549040743 | aktuálnost: 06.07.2024

HRONOVSKÝ s.r.o.

Seřizovači

Upřesňující informace

Náplň práce: příprava pracoviště, seřizovaní a údržba vstřikolisů, organizace výroby a práce operátorů, zodpovědnost za vybavení pracoviště materiálem, výrobní dokumentací
Požadavky: manuální zručnost, znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost
Příjemné pracovní prostředí, přátelská atmosféra.
Doba určitá jeden rok s předpokladem prodloužení, mzda dle zkušeností.Noční směny.Zaměstnanaecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, dotovaná svozová doprava, docházkový a věrnostní bonus, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 30 680 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 89, Zdice, 26751

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince