Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17450390793 | aktuálnost: 28.06.2024

ELKO Metal Parts, výrobní družstvo

Upřesňující informace

Popis
Do našeho kolektivu hledáme spolehlivého kolegu na pozici seřizovač s možným nástupem ihned.

Náplň práce:

- montáž a seřízení nástrojů pro výrobu na lisovně a svařovně dle výrobního plánu nebo pokynů nadřízeného

- kontrola kvality a uvolnění seřizovacích kusů ve spolupráci s pracovníkem technické kontroly

- vedení evidence prováděných operací dle výrobního plánu nebo pokynů nadřízeného.

- plnění funkce mistra ve spolupráci s vedoucím výroby, přidělování operátorů na jím připravené pracoviště

- průběžná kontrola seřízení, úprava nastavovacích parametrů během výrobního procesu

Požadavky, znalosti a dovednosti:

- manuální zručnost a ochota se učit novým věcem

- aktivní přístup k práci, komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

- technické zaměření výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- adekvátní zaučení

- odpovídající finanční ohodnocení

- prémie, bonus za docházku, příplatky za směnný režim

- příspěvek na stravovaní

- pravidelné školení a příležitost k zvyšování kvalifikace

- možnost využití rekreačního střediska v Županovicích

Požadavky
Manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, technické zaměření výhodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 213, Kosova Hora, 26291

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity