Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovači CNC strojů a obráběcích center

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22091840793 | aktuálnost: 19.08.2024

Wicke CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:

• seřizování obráběcích soustružnických CNC strojů, dodržování výrobních časů dle technologického postupu
• kontrola rozměrů a tolerance dle přiložené výkresové dokumentace

Požadavky:

• SŠ/SOU vzdělání strojírenského směru
• praxi ve strojírenské výrobě výhodou, nejlépe v oboru CNC (seřizování, programování nebo technologie), velmi dobrý přehled o nástrojích a jejich upínání měření nástrojů, upínání obrobků, měření obrobků
• programování CNC obráběcích strojů (výhodou)
• znalost stanovení technologického postupu CNC obrábění
• praxi v oboru frézování nebo soustružení (nutné)
• dobrou znalost výkresové dokumentace
• ochotu pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové hodnocení dle praxe a zkušeností s možností růstu mzdy
• 25 dnů dovolené
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč/km (trasa bydliště - zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek 15.000,- Kč za získání nového zaměstnance
• věrnostní odměny za odpracované roky (3,5,10,...let)
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• dotované teplé nápoje z automatů
• pravidelná obměna pracovního oblečení
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

Ostatní
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: 626, Slušovice, 76315

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy