Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisák pro zabezpečovačky §6 (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 57916 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vlastníte elektro osvědčení min.§6? Zajímá vás oblast zabezpečovacích zařízení jako PZTS, EPS a CCTV? Jste aktivním řidičem sk. B? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Zavedená firma na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:
SERVISÁK PRO ZABEZPEČOVAČKY §6 (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a opravy slaboproudých el. zařízení - PZTS, EPS a CCTV
  • Servisní činnost u zákazníků v Ústeckém kraji (nepravidelná)
  • Evidence servisních výjezdů
  • Komunikace s kolegy
  • Práce v interním systému

Požadujeme

  • SŠ/SOU v oboru elektro
  • Elektro vyhláška min. §6
  • Praxe v oboru
  • ŘP sk. B – aktivní
  • AJ – pokročilé základy

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Prémie
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní akce
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Klášterec n. Ohří a okolí

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl