Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní elektrotechnik

referenční číslo: 55440 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V Brně se nám uvolnila pozice Servisního technika, který bude pracovat převážně z kanceláře, ale zároveň bude jeho úkolem obstarat párkrát do měsíce i pravidelný servis našich elektronických zařízení, která dodáváme nejčastěji do výrobních závodů, ale také do škol/univerzit, nebo do nemocnic. Jedinou podmínkou je, že jste odborně způsobilá osoba pro práci v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhláška č. 50).
Provádět diagnostiku, opravy, servis a kalibraci strojů a zařízení, které jsme dodali našim zákazníkům Také je instalovat a seřizovat Komunikovat s klienty a být jim k ruce jako technická podpora Zaškolovat obsluhu Servisní práce u našich klientů probíhá v ČR, SK a zřídka i v Maďarsku.Jedná se o krátké, maximálně třídenní výjezdy, jednou v měsíci, jinak jde spíše o kancelářskou roli a vzdálenou technickou podporu, ke které využíváme vzdálený přístup.

Požadujeme

Odbornou způsobilost pro práci v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhláška č. 50) Schopnost komunikovat plynule v angličtině Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Firemní auto i k soukromým účelům Firemní telefon a notebook A nakonec na náš skvělý tým a nekonečnou podporu od kolegů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540