Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní poradce/poradkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29572860742 | aktuálnost: 28.06.2024

Auto Kubíček s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům a servisům na Moravě již déle jak 30 let.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme na pobočku v Olomouci kolegu se silně pro zákaznickým přístupem.
Pracovní doba:
- osmihodinová - 7:00 hod - 15:30 hod, 9:30 hod - 18:00 hod
Nabízíme:
- zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
- dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení + bonusy z práce servisu
- řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
- zajímavé benefity
- pevný a stálý kolektiv

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky, příjem vozidel a předání po opravě
- vytváření zakázek a práce s nimi
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- přehled o prováděných opravách
- organizování práce na dílně, vedení skupiny mechaniků

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání
- zájem o auta, technická znalost výhodou
- příjemné vystupování při jednání se zákazníky
- znalost cizího jazyka vítána
- praxe na podobné pozici vítána
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu k firmě
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- základní znalost programů MS Office
- čistý trestní rejstřík

Životopis zašlete na adresu pechova@autokubicek.cz
Kontaktní osoba: Jana Pechová
Mobil: 728086950

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holická 1224/24, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity