Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 55412 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme servisního technika spektrálních analyzátorů!!
Diagnostika a opravy spektrálních analyzátorů Pravidelná údržba a kalibrace přístrojů Technická podpora a poradenství pro naše zákazníky Vedení záznamů o provedených servisních úkonech Spolupráce s vývojovým týmem na zlepšování a optimalizaci produktů

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika nebo příbuzný obor) Schopnost číst a rozumět technické dokumentaci a schématům Pečlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti Znalost angličtiny na úrovni umožňující práci s technickou dokumentací

Nabízíme

Roční bonus Příspěvek na stravování Příspěvek na veřejnou dopravu 25 dní dovolené Firemní kantýna Speciální program zdravotní péče Moderní kanceláře v blízkosti stanice metra A
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika