Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29579340730 | aktuálnost: 28.06.2024

KOMFI spol. s r.o.

Upřesňující informace

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby laminovacích a lakovacích strojů. Naše produkty dodáváme zákazníkům do celého světa, proto aktuálně hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým odborníků, který řeší instalace a servis strojů. Chcete být specialista na lakovací stroje, které v dokončovacích operacích v polygrafii zvládnou opravdu nádherné věci? Rádi Vás uvítáme v našem týmu a postupně Vás zaškolíme.

Náplň práce:
" montáž a seřízení strojů,
" instalace strojů u zákazníka,
" provádění servisních oprav v tuzemsku i zahraničí,
" spolupráce na testování prototypů.

Očekáváme:
" zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost,
" samostatnost, schopnost rozhodování,
" dobré komunikativní schopnosti
" řidičský průkaz sk. B.,
" technické vzdělání (elektrotechnické/strojní zaměření)
" časová flexibilita - možnost vycestovat (montáž, servis, školení, veletrh..)
" angličtina - komunikativní úroveň
" praxe na obdobné pozici velkou výhodou.

Nabízíme:
" zaměstnání v ryze české prosperující společnosti
" zázemí rodinné firmy
" práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme
" flexibilitu v rozvržení práce
" motivační odměnu za dobře odvedenou práci
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dopravu
" dotované stravování
" příspěvek na penzijní pojištění
" příspěvek na dovolenou, zdraví a volnočasové aktivity

Kontakt: e-mailem kariera@komfi.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: komunikativní úroveň

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 180 - 240 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Dvořákova 1001, Lanškroun, 56301

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek