Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik

referenční číslo: 55640 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zlaté české ruce a vzdělání či praxi v oboru automechanik či servisní technik? Dokážete pracovat samostatně, poradíte si s různou technikou a jejími opravami? Nechcete už být zavřený na dílně, ale láká Vás péče o technické vybavení s výjezdy přímo k zákazníkům? Pokud si zároveň tykáte s počítačem, umíte komunikovat se zákazníky a chcete práci v kamarádském kolektivu, který Vám pomůže v začátcích, jste náš člověk! Pro dodavatele manipulační techniky hledám nového kolegu do týmu mobilních servisních techniků pro region středních Čech. Náplň práce: pravidelný servis značkové techniky u zákazníků ve svěřeném regionu řešení nenadálých poruch diagnostika závad, návrhy řešení a zajištění opravy vedení evidence úkonů, pracovních výkazů objednávek dílů atd.

Požadujeme

SŠ/SOU vzdělání (mechanik, automechanik, opravář stavebních či zemědělských strojů) praxe na podobné pozici a ochota k dalšímu vzdělávání chuť do práce, manuální zručnost a technické myšlení selský rozum a základy práce na PC schopnost samostatné práce a komunikace se zákazníky řp. B

Nabízíme

stabilní zaměstnání s pravidelnou výlatou (fix + další bonusy a odměny) roční bonus dle hospodářských výsledků firmy pracovní soutěže o další odměny služební automobil (dodávka) 5 týdnů dovolené stravenkový paušál mobil, tablet kompletní zaškolení Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba