Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik/čka IT

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29490540722 | aktuálnost: 27.06.2024

3BComputer, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: servis IT ( počítače, tiskárny, NB, atd… ), implementace sítí LAN a WAN, práce s programy ( MS OUTLOOK, WORD, EXCEL, EDGE MONEY S3, KNIHA JIZD), montáž a nastavení WIFI, instalace kamerových systémů, komunikace se zákazníky, opravy hardware, instalace ovladačů HW, produktů Microsoft, Adobe, CAD, atd.
NABÍZÍME: Služební automobil, mobilní telefon. Příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity ( fitness, sauna, joga ). Benefit pro partnerku - poukaz na péči o tělo ( nehty, masáž, kosmetika,atd…. )
KONTAKT: osobně v sídle firmy od 8-12 hod, e-mailem

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Purkyňova 2105/65, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy