Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik jeřábů

referenční číslo: 2000398501 | aktuálnost: 22.10.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se pronájmem, servisem stavebních strojů a zdvihacích zařízení (jeřábů, stavebních výtahů, plošin a lávek) včetně jejich dovozu, montáže a odborného proškolení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik jeřábů.

Náplň práce:

  • Montáže a demontáže jeřábů a dalších zdvihacích zařízení
  • Diagnostika a opravy různých typů jeřábů
  • Pravidelná údržba jeřábů a strojního zařízení
  • Servisní zásahy přímo u zákazníků
  • Kontrola funkčnosti a bezpečnosti zařízení dle norem
  • Spolupráce s techniky

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru nebo prokazatelnou praxi na podobné pozici
  • Dobrou fyzickou zdatnost a ochotu pracovat ve výškách
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se nové věci
  • Znalost elektroinstalací a hydrauliky, orientace v technických výkresech - výhodou

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení ve výši 50 000 - 60 000 Kč (dle zkušeností)
  • Možnost školení a profesního růstu
  • Stravenkový paušál ve výši 2 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu 1 000 – 2 000 Kč
  • Parkování v areálu
  • Zázemí společnosti: Brno - Bosonohy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Energetika, Strojírenství

Profese: automechanik, servisní technik, elektromechanik, elektrotechnik, mechanik, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení