Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik - klimatizace a vzduchotechnika

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29680720765 | aktuálnost: 16.08.2024

TECHTEAM CZ s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem russova@techteamcz.cz nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod. na telefonní číslo 720 981 898.
Požadujeme:
- platný ŘP sk B, aktivní řidič
- znalost vyhlášky 50 výhodou nikoli podmínkou
- praxe v oboru výhodou
- nástup možný IHNED

Náplň práce:
-údržba a servis elektro zařízení, se zaměřením na vzduchotechniku a klimatizaci
-pravidelní kontroly a diagnostika zařízení
-čištění a údržba zařízení dle stanovených standardů

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorkého 3037/2, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity