Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik | mzda až 100 000 brutto

referenční číslo: 55174 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí dynamického týmu a pracovat na projektech, které přispívají k udržitelnější budoucnosti? Přidejte se k nám jako Servisní Technik pro fotovoltaické elektrárny a vydělávejte až 120 000 Kč brutto měsíčně!
Kontrola a údržba: Pravidelné inspekce a údržba fotovoltaických elektráren pro zajištění jejich optimálního výkonu Diagnostika a opravy: Rychlé a efektivní řešení technických problémů a závad Optimalizace: Navrhování a implementace vylepšení pro zvýšení efektivity a spolehlivosti systémů Reporting: Připravování technických zpráv a dokumentace o stavu a výkonu elektráren Spolupráce: Úzká spolupráce s inženýrským týmem a dalšími technickými specialisty + 2 podřízenými

Požadujeme

Technické vzdělání: Min. středoškolské vzdělání v oboru elektro, energetika nebo příbuzných oborech Praxe v oboru: Zkušenosti s instalací, údržbou nebo servisem fotovoltaických systémů jsou výhodou AJ - komunikativní úroveň Řidičský průkaz: Skupina B (aktivní řidič)

Nabízíme

Atraktivní mzda: Až 100 000 Kč brutto měsíčně v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci Stravenky Flexibilní pracovní doba Firemní telefon a notebook Stabilní zaměstnání: Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu Profesní růst: Možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu v rychle rostoucím odvětví Skvělý tým: Práce v přátelském a podpůrném kolektivu + kompletní zaškolení od zkušenější kolegů!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup