Typ nabídky

Minimální mzda

SERVISNÍ TECHNIK pro kopírovací stroje a tiskárny vč. služeb a financování

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29317160788 | aktuálnost: 06.07.2024

TONER - COPY s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň: servis kopírovacích strojů a tiskáren + prodej spotřebního materiálu, vč. služeb a financování.
Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, znalost PC prostředí a SW, ŘP sk. B - aktivní řidič vyhláška 50/78 Sb.
Nabízíme: služební vůz i pro soukromé užití, telefon, notebook, odměny z obratu 3-10%, odměny z nájemních a S+M smluv = 1 měsíční objem
Vhodné i pro absolventy.
Životopisy posílat mailem na adresu: jiri.pesek@toner-copy.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1. máje 870/14, Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy