Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik s vyhl.50 §6

referenční číslo: 57212 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného servisního technika pro oblast průmyslového chlazení, který se připojí k našemu týmu. Budete mít na starosti provádění servisních prací, preventivní prohlídky a uvádění nových zařízení do provozu. Nutností je mít vyhlášku 50 a min. §6, stejně jako technickou zručnost a samostatnou schopnost řešení problémů. Nabízíme zaměstnání s možností profesního růstu, práci na moderních zařízeních a zajímavé zaměstnanecké výhody - 13. a 14. mzda, služební vůz a mnoho dalšího.
Preventivní prohlídky, revize a kontroly těsnosti Prediktivní údržba a diagnostika (analýza vibrací, oleje, tube test …) Uvádění nových zařízení do provozu Instalace a připojení pronajatých jednotek max 7 dní v měsíci držení pohotovosti

Požadujeme

Výuční list v oboru elektro vyhl.50 minimálně §6 Řidičský průkaz skupiny B - nezbytnost Samostatnost, technická a manuální zručnost velká výhoda je svářečský průkaz, ale není podmínkou

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. a 14. mzda Služební vůz i k soukromým účelům sick days Podpora silného a zkušeného servisního týmu Rozvoj dalšího vzdělávání a možnost profesního růstu Příspěvek na stravování Příplatky za pohotovost Příspěvek na MultiSportku nástup možný ihned Příspěvek na penzijní a životní pojištění - po 1. roce 2000,- a po 2. roce 4000,- za měsíc Mobilní telefon a notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura