Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik s výjezdy v ČR (38-45.000 KČ)

referenční číslo: 58912 | aktuálnost: 21.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte platnou vyhlášku NV č. 194/2022 Sb. §6 nebo pro Vás není problém ji dodatečně získat? Máte zkušenosti s montáží a servisem elektro zařízení? Jste flexibilní a ochotný denně cestovat k zákazníkovi? Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici

SERVISNÍ TECHNIK S VÝJEZDY V ČR (38-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Zajištění technického servisu
  • Kontrola a zabezpečení servisní činnosti
  • Analýza a diagnostika závad
  • Pravidelné výjezdy k zákazníkům
  • Zápisy z jednání, komunikace na PC

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Platnou vyhlášku NV č. 194/2022 Sb. §6 výhodou
  • ŘP sk. B - denní výjezdy v rámci ČR
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Odměny a benefity
  • Návštěvu nevšedních zařízení
  • Možnost si samostatně zorganizovat pracovní den
  • Auto, mobilní telefon a notebook
  • Příspěvky na stravné, penzijní/životní pojištění
  • Lokalitu: okres Pardubice

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl