Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik sw-perspektivní společnost

referenční číslo: 58459 | aktuálnost: 30.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovaný elektro, IT nebo strojírenský obor? Chcete pracovat pro perspektivní společnost a splňujete všechny požadavky?
Pak jste náš člověk a rozhodně chceme vidět Váš životopis!! Pošlete nám ho!

SERVISNÍ TECHNIK SW-PERSPEKTIVNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • Opravy a údržby zařízení
  • Instalace systémů u klientů
  • Vedení technické a servisní dokumentace
  • Školení zákazníků

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektrotechnika, IT nebo strojním oboru
  • Elektro vyhlášku - NV č. 194/2022 Sb. §5 a vyšší
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Základní znalost SQL databází, HW PC a sítí
  • Znalost operačních systémů MS Windows
  • Schopnost instalovat a konfigurovat SW na Windows a Linux
  • Schopnost diagnostikovat stav SW podle log souborů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Mobilní telefon, Notebook
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl