Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik / technička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29668640773 | aktuálnost: 29.07.2024

pewag Czech s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail job@pewag.cz.
Požadujeme:
- SŠ/SOU vzdělání
- ŘP sk. B (ŘP sk. C a profesní průkaz výhodou)
- praxe na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce:
- servisní práce v terénu po celé ČR (ze začátku zaučení kolegou a později samostatná práce).
Nabízíme:
- zajímavou práci a odpovídající ohodnocení
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy, prémie až 19 %
- odměna 2.500,- Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanovo nábřeží 934, Vamberk, 51754

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy