Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik/technička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29682780754 | aktuálnost: 06.08.2024

Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: servis vstřikovacích lisů, diagnostika závad a realizace oprav, vedení servisní dokumentace a záznamů o údržbě.
Požadavky: min. SOU, SŠ technického charakteru, orientace v elektrických a hydraulických schématech, kvalifikace v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (dříve § 6 vyhl. 50/78), manuální zručnost, komunikační schopnosti a týmová spolupráce, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, mzda 40.000,- Kč + prémie, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, možnost dalšího osobního rozvoje, školení atd.
Kontakt: vingralkova.simona@ivsp.cz

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 1617/1, Šternberk, 78501

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity