Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik topných zařízení

referenční číslo: 57383 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme brněnská rodinná firma, a umíme se malým i velkým zákazníkům postarat o plynové kotle, kotelny, tepelná čerpadla a další topná zařízení. Nabízíme návrh řešení, dodání, montáž i následný servis. Práce je stále více, proto bychom rádi našli posilu na pozici servisního technika.
Servisní výjezdy k námi dodaným zařízením Technická podpora Součinnost při instalaci a zaškolení v případě potřeby

Požadujeme

Zkušenosti se servisem nebo údržbou topných zařízení Způsobilost pro práci v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. / vyhlášky č. 50 §5 a ideálně i platné Osvědčení k činnosti: montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Měsíční i jiné bonusy ke mzdě 13.plat Služební vůz Příspěvek na Multisport kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540