Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik vzduchotechniky a klimatizace

referenční číslo: 664bd13023089bd564079118 | aktuálnost: 26.06.2024

Korekt Praha

Zahraniční firma se sídlem v Praze (české vedení) v oboru vzduchotechnika, klimatizace a chlazení přijme do hlavního pracovního poměru pracovníka do pozice:

Pracovní náplň

  •  Provádění servisních a montážních prací v oboru vzduchotechniky a klimatizace

  •  Výkon práce převážně Praha a okolí

Požadavky

  •  SŠ/SOU-technického zaměření

  •  min. 3 roky praxe

  •  čtení projektové / technické dokumentace

  •  vyhláška č. 50/1978 Sb. (resp. 250/2021 Sb) výhodou, ale ne podmínkou

  •  řidičský průkaz skupiny B

  •  svářecí průkaz ZG 1 výhodou, ale ne podmínkou

  •  oprávnění k nakládání s chladivy dle zákona č. 483/2008 o ochraně ovzduší výhodou, ale ne podmínkou

  •  certifikát - Revizní technik úniků regulovaných látek a skleníkových plynů – výhodou, ale ne podmínkou

Nabídka

  •  43-45 tisíc brutto fixní nástupní plat (dle odborné způsobilosti a praxe)

  •  13. plat

  •  odměňovací system – měsíční finanční bonusy

  •  služební automobil pro služební výjezdy, po zapracování a po zkušební době i možnost na soukromé účely

  •  mobilní telefon

  •  silná podpora v dalším sebevzdělávání (odbornost, jazyky…)

  •  stabilní zázemí silné firmy

Své životopisy nám, prosím, posílejte na mail korektpraha@korektpraha.cz

Info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602 640 076.

Mzda: 43 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: servisní technik, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity