Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29528420774 | aktuálnost: 26.06.2024

Arla Plast s.r.o.

Skladníci

Upřesňující informace

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: monika.riegrova@arlaplast.com, zašlete strukturovaný životopis (do předmětu zprávy uveďte název poptávané pozice).

Požadované vzdělání:
- nižší střední odborné nebo
- střední odborné s výučním listem nebo
- úplné střední odborné s vyučením i maturitou nebo
- úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení).

Požadavky na uchazeče:
- praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána
- technické myšlení, manuální zručnost
- způsobilost k obsluze vysokozdvižného vozíku
- flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

Náplň práce:
- koordinace výdeje zakázek
- práce ve firemním PC systému, pomocné práce
- práce ve 2. směnném provoze.

Zaměstnanecké výhody:
- práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
- přístup k nejmodernějším technologiím
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost profesního vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky
- příspěvek na dopravu, životní a důchodové připojištění
- příspěvky na dětské aktivity a péči o zdraví a jiné
- věrnostní a vánoční odměny
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 29 000 - 30 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Královský Vrch 1982, Kadaň, 43201

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity