Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17446030740 | aktuálnost: 27.06.2024

KAMAX - METAL s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: manipulace se zbožím ve skladu, přímý kontakt se zákazníkem, obsluha strojů: hydraulické nůžky, pásová pila, ruční autogen
- Požadujeme: zodpovědnost a samostatnost, právnění k užívání VZV (není podmínkou, možnost získání oprávnění na pracovišti)
- Nabízíme: práci pouze ve všední dny (40 hodin týdně), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, možnost zaučení na strojích CNC (pálící a ohýbací stroje), možnost získání řidičského oprávnění různých skupin
- kontakt telefonicky, paní Handlová, tel.: 739 203 806, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: r.handlova@kamax-metal.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 3057/147, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (1)