Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29516740713 | aktuálnost: 28.06.2024

Workintense Personální Agentura s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: činnosti spojené s manipulací a skladováním materiálů a hotových výrobků, základní úklid během směny. Obsluha a dohlížení na používané stroje v provozu, fyzická manipulace se zbožím, pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, bezúhonnost, hmotnou odpovědnost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608064535 (Út, 10:00-14:00 hod.) nebo e-mailem admin@workintense.cz

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 31 379 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kuštova 2596, Rakovník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince