Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci s VZV

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29473720728 | aktuálnost: 27.06.2024

CHOCOLAND a.s.

Upřesňující informace

První kontakt:
e-mailem: martina.ruzickova@chocoland.cz

Pracovní náplň:
- práce ve skladu s potravinářským zbožím
- evidence, kontrola, uskladňování a vyskladňování zboží podle dokladů
- řízení manipulační techniky

Požadujeme:
- praxi ve skladu, řidičské oprávnění pro VZV výhodou
- odpovědnost, spolehlivost, přesnost a samostatnost, v případě potřeby časovou flexibilitu

Nabízíme:
- jistotu a zázemí stabilní české firmy
- závodní stravování
- pracovní doba 37,5 hod týdně (ranní směna 6-14h)
- firemní akce
- flexi passy - příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity, jakými mohou být například: sportovní aktivity, kultura, cestování, nákup zdravotních potřeb, vitamínů

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ovčárecká 305, Kolín, 28002

Region: Středočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy