Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník | 13. plat

referenční číslo: 56035 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy působící v oblasti automotive v Kopřivnici hledáme nové kolegy na pozici Skladník. Nástup do kmene společnosti.
plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek nakládka a vykládka nákladních vozů příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků práce v systému SAP práce se čtečkami a s čárovými kódy udržování pořádku ve skladu

Požadujeme

předchozí zkušenosti s prací ve skladu ideálně platný VZV průkaz (není podmínkou) ochota pracovat v třísměnném provozu (R-N-O) fyzická zdatnost spolehlivost v docházce

Nabízíme

13. plat (polovina vyplacena v létě a druhá v zimě) odměny ke mzdě 1 200 Kč docházkový bonus 82,6 Kč/den stravenkový paušál rostoucí dovolená (20 dní + za každý odpracovaný rok 1 den navíc, až do výše 25) příspěvek na penzijní a životní pojištění po 6 měsících nástup do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba