Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník (29.000 Kč)

referenční číslo: 58432 | aktuálnost: 29.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený VZVéčkař, toužíte po volných víkendech a chcete práci v pohodovém kolektivu? Pak nám zašlete svůj životopis na mail: marta.plchova@unispo.cz!

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou komponentů pro oblast automobilového průmyslu. Využíváme nejnovější strojní zařízení i technologie pro dosažení co nejlepší kvality našich produktů a služeb.

Náplň práce

  • Přijímání, kontrola a evidence zboží
  • Manipulace se zbožím pomocí skladové techniky
  • Příprava a kompletace objednávek k expedici
  • Údržba pořádku a čistoty ve skladových prostorách

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání
  • Předchozí praxi
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Čisté prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Dotované stravování
  • Příplatky za směnnost
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Lokalita: Lysá nad Labem

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika