Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24484340749 | aktuálnost: 07.07.2024

AGRIWELL s.r.o.

Skladník

Upřesňující informace

z: 14.02.2022 a:4.6.2024
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince.

Náplň práce:
- zaskladnění a vyskladnění zboží vozíkem,
- evidence příjmu a výdejů zboží ve firemních systémech,
- komunikace s řidiči, dodavateli a centrálou v Praze.

Výhodou znalost ruštiny, ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího.
Pokročilá znalost češtiny a angličtiny výhodou.

Životopisy zasílat e-mailem v souboru PDF/Word na e-mail: kalinina@agriwell.com

Kontakt: Kalinina Oleksandra, telefonicky na č.: 777 173 107

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: pokročilá znalost
pokročilá znalost
rodilý mluvčí

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český
Ruský
Ukrajinský

Místo pracoviště: 1121/35, Odry, 74235

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince