Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28959440793 | aktuálnost: 26.06.2024

ProEx 2000, spol. s r.o.

Skladník

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou, poté prodlouženo o rok.
Náplň práce: práce ve skladu; příjem, výdej, manipulace se zbožím, rozvoz zboží k zákazníkům; kontrola kvality a provádění inventury zboží; prodej, fakturace, cenové nabídky, objednávky zboží; zastupování na prodejně v době dovolené.
Požadavky: ŘP sk. B, dobrá znalost MS Office.
Zam. výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na nákup zboží, ranní směna, volné víkendy, stravenkový paušál.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem hajkova@proex2000.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Planá,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy