Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29620980793 | aktuálnost: 05.08.2024

STRONG HAND EUROPE s.r.o.

Skladník

Upřesňující informace

Jsme česko-americká společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o. Jako jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí, samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.
Již od roku 2013 spolupracujeme s předními společnostmi v oboru po celé Evropě, zejména ve Francii, Velké Británii, Nizozemsku, Belgii, Itálii, Německu a Španělsku. Není nám však cizí ani prodej koncovým zákazníkům prostřednictvím hned několika e-shopů.
Jsme mladý, přátelský kolektiv, který má rád výzvy, a baví nás vše kolem obchodu a marketingu. Každý, kdo se cítí stejně zapálený jako my je vítán.
Rozšiřujeme náš rozvíjející se tým a hledáme pozitivního kolegu / kolegyni na pozici SKLADNÍK.

Náplň práce:
" Příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím v rámci skladu
" Příprava a balení zboží k expedici
" Práce s manipulační technikou
" Vedení skladové evidence a administrativy
" Úklid skladu a drobné údržbářské práce
Očekáváme:
" Fyzická zdatnost (manipulace s břemeny nad 20 kg)
" Spolehlivost, loajalita, schopnost samostatné práce
" Základní počítačová gramotnost (ovládání PC)
" Schopnost ovládání manipulačních prostředků (vysokozdvižný vozík, elektrický paletový vozík apod.)
" Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
" Práci na HPP (jednosměnný provoz)
" Nástupní plat podle zkušeností
" Bonusy dle plnění plánu
" Příspěvek na stravování
" 20 dní dovolené
" Podporu zkušených kolegů
Místo výkonu práce:
Třebíč

Kontakt:
Životopisy zasílejte na: job@stronghand.eu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tomáše Bati 1075, Třebíč, 67401

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní