Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník a technik pro nedestruktivní zkoušení oceli (ultrazvuk)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29693000771 | aktuálnost: 17.08.2024

ŽH holding s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem na adresu martin.kalvar@zh-holding.cz
Skladník a technik pro nedestruktivní zkoušení ocelových plechů ultrazvukem pro dvousměnný provoz.

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pracovitost a zodpovědnost. Výhodou jsou certifikace a praktické zkušenosti s nedestruktivním testováním ultrazvukem, jeřábnický a vazačský průkaz.

Náplň práce: přijímání, kontrola, naskladňování / vyskladňování zboží, práce související s přípravou a prováděním ultrazvukového zkoušení ocelových výrobků.

Nabízíme: kvalitní zázemí prosperující společnosti, po zapracování zajímavá motivační odměna. stravenky, pitný režim na pracovišti.

Nástup možný IHNED.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Řeky 900, Ostrava, 72000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy