Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník AŽ 33 000 kč, zálohy, benefity a bonusy

referenční číslo: 57308 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do automotive skladu v Hostivicích hledáme kolegy na pozici skladníka s nástupem ihned !
lehká práce se čtečkou evidence zboží práce ve skladu 3 směnný provoz volné víkendy (1x sobota dopoledne v měsíci jako přesčas)

Požadujeme

práce na obdobné pozici výhodou zodpovědnost dochvilnost

Nabízíme

5 dnů dovolené navíc práce v čistém a výtápěném skladě příspěvek na multisport kartu náborový příspěvek zvýhodněný tarif na volání tankovací karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 500 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika