Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník jednosměnný provoz, až 35 000Kč

referenční číslo: 54974 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Skladník jednosměnný provoz, až 35 000Kč

Náplň práce

Hledáme zdatné skladníky do skladu který, se nachazí v Dobrovíz.
Manipulace se zbožím Kontrola zboží Práce se skenerem a PC Práce s paletovým vozíkem

Požadujeme

Pracovitý Zdatný Dochvilný Výborný zdravotní stav

Nabízíme

Jednosměnný provoz Bonus za docházku 2000Kč Možnost přesčasů Stravenky Smlouva na hlavní pracovní poměr
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek