Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/manipulant - pouze ranní směny s výdělkem až 35 000 Kč

referenční číslo: 54978 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme pracovníka na pozici skladníka do firmy v oblasti logistiky.
manipulace se zbožím kontrola zboží práce se skenerem a PC práce s paletovým vozíkem

Požadujeme

fyzickou zdatnost dobrý zdravotní stav

Nabízíme

práci v jednosměnné provozu stravenky docházkový bonus 2000 Kč/měsíc příplatky dle zákoníku práce možnost přivydělat si na přesčasech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika